Dizi

Bilinmeyen Harika Durum Komedi Dizisi: Undateable

Bilinmeyen Harika Durum Komedi Dizisi: Undateable

Undateable 29 Mayıs 2014’ten 29 Ocak 2016’ya kadar NBC’de yayınlanan ABD menşeili durum komedisi dizisidir. Dizi 3 sezon 36 bölüm yayında kalmıştır. Ortalama bölüm uzunluğu 22 dakikadır.

Danny(Chris D’Elia) ciddi ilişkisi olmayan birisidir ve ev arkadaşı evleniyordur. Yeni bir ev arkadaşı arayan Danny, Justin(Brent Morin) ile tanışır ve yeni ev arkadaşı olur. Justin’in Black Eyes adında bir barı vardır. Tüm olaylar bu barda ve evde gerçekleşir. Dizideki diğer karakterler olan Burski(Rick Glassman), Shelly(Ron Funches), Leslie(Bianca Kajlich), Brett(David Fynn) diziye renk katıyor. (Özellikle Shelly).

Dizinin en sevdiğim yanı klasik sitcomlarda olan yapma gülme efektinin olmaması. Gülme sesleri tamamı ile orda bulunan seyirciden olması biraz tiyatro havası katıyor. Komedi şovunun 3. Sezonu ise canlı olarak yayınlanmış. Dizinin yıldızları olan Chris D’Elia ve Brent Morin’in uyumu gerçekten muhteşem. Hemen hemen tüm taklitleri yapabilen Chris ise beni gülme komalarına sokabiliyordu. 20 dakikalık izleyebileceğiniz nadir güzel şeylerden. İzlerseniz pişman olmazsınız.

Açıkça söylemek gerekirse ben bu diziye sevdiğim oyuncu-şarkıcı olan Bridgit Mendler sayesinde başladım. Ancak Bridgit diziye 2. Sezonda dahil oluyor ve bunun yüzünden dizinin ilk sezonuna isteksiz olarak başladım ama iyi ki başlamışım.

En İyi Metafizik Konulu Filmler

Etiketler

Elyesa Baran

Hey! Ben Elyesa. Liseye gidiyorum ve buraya bazı yazılar yazıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı