GündemOyun

PUBG Avrupa Ligi 2. Aşama Sona Erdi. Şampiyon Faze Clan!

PUBG Avrupa Ligi 2. Aşama Sona Erdi. Şampiyon Faze Clan!

Merhaba sayın okurlar çekişmeli bir PUBG Avrupa ligi maçlarının daha sonuna geldik. Kazanan taraf bizleri bir hayli şaşırtsa da takım içi yorumlara bakılırsa “Bu şampiyonluğu başından beri alacağımızı biliyoruz.” yorumlarına şaşırmadık değil. Ligin 2. aşamasının şampiyonu Faze Clan(705puan) oluyor.  2. sırada Natus Vincere (690 puan) yer alırken hemen ardından 3. sırada Team Liquid (686 puan) yer almakta. Temsilcimiz Digital Athletics ise ligin 2. aşamasını 10. sırada bitirip 3. aşamaya katılmaya yani ligde kalmaya hak kazandı. Buradan kendilerine tebriklerimizi sunuyor, 3. aşamada başarılar diliyoruz.

PUBG Avrupa Liginde Kalan Takımlar Şu Şekilde Yer Almakta;pubg avrupa ligi genel sıralama

 

3. Aşamaya Veda Eden Takımlar da Şu Şekilde;

son 4

Oyuncu istatistiklerine bakılacak olursa her oyuncu öldürme,hasar sıralamasında kendilerini göstermek için elinden geleni yapmaya devam ediyorlar 1. aşamadaki gibi.

 

Öldürme Sıralaması Şu Şekilde;öldürme sıralaması

G2A takımından ITZZCHRIZZ 130 öldürme ile hasar farkıyla 1. sırada yer almakta. Hemen altında KEMBA7 130 öldürme ile 2. sırada , IBIZA ise 127 öldürme ile sıralamayı 3. sırada bitiriyor.

 

Hasar Sıralaması Şu Şekilde;

damage sıralaması

Natus Vıncere takımından ADOUZ1E 28.538 hasar ile 1. sırada yer alırken, hemen arkasından TSM takımından GUSTAV 26.256 hasar ile 2. sırada yer almakta. Tekrardan Natus Vincere bünyesinde bulunan BESTOLOCH da takım arkadaşına 25.897 hasar ile 3. sırada eşlik ediyor. Temsilcimiz Digital Athletics oyuncusu IROH da 2. aşamanın hasar sıralamasını 7. sırada tamamlıyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı