Oyun

GameMortal, 1500 TL’lik Büyük Ödül ve Sürprizleriyle Yakında Oyuncularla Buluşacak!

Yeni Nesil Dijital Yarışma Programı GameMortal İçin Kayıtlar Açıldı!

GameMortal, 1500 TL’lik Büyük Ödül ve Sürprizleriyle Yakında Oyuncularla Buluşacak!

Yeni nesil dijital yarışma programı GameMortal için kayıtlar açıldı! Ekim ayı içerisinde oyuncularla buluşacak olan ve dijital oyun dünyasına yenilikler getirmeyi planlayan GameMortal, ayrıca izleyicilere heyecanlı bir yarışma ortamı sunmayı da hedefliyor. Pek çok ödül, bireysel oyunlar, takım oyunları, ‘speedrun’lar ve eğlenceli içerikler bulunacak bu yarışma programı tüm oyuncuları bekliyor.

 

GameMortal Nedir?

gamemortal kayıtlar başladı

GameMortal, yarışmacıların oyunlar hakkındaki her türlü bilgi ve yeteneğini konuşturabileceği bir platform ve izleyiciler için de yepyeni bir soluk olmayı hedefliyor. Her bir yarışmacının takımıyla birlikte hareket edebilmesini, bireysel ve ödül oyunlarında ise rekabetin doruklarda olmasını istiyor. Yarışmacıların sadece oyunlardaki değil, oyunlar dışındaki davranış ve hareketleri ile de kaliteli bir oyuncu nasıl olur sorusunun cevabını bulmaya çalışacak.

 

Yarışmaya Kaç Kişi Katılacak ve Büyük Ödül Ne Olacak?

20 yarışmacının yer alacağı GameMortal, kıyasıya mücadeleler sonucunda sadece bir kişinin büyük ödülü kazanacağı bir formatta gerçekleşecek. Kazanan yarışmacı hem “Immortal” ünvanının hem de 1500 TL’lik nakit ödülün sahibi olacak. Bunun dışında ödül oyunlarında hem izleyiciler hem de yarışmacılar çeşitli ödüller kazanabilecek.

 

Takımlar ve Oyunlar Neler Olacak?

Kaos ve Düzen takımları arasındaki kıyasıya rekabette her takımda 10 yarışmacı bulunacak. Her iki takımın yarışmacıları da “Checkpoint”e kadar takımına elinden gelen desteği vermeye ve nasıl takım oyuncusu olunacağını göstermeye çalışacak.

Oynanacak oyunların çoğu sistem dostu ve ücretsiz oyunlar olacak. Birkaç oyunla sınırlı kalmayacak olan yarışmada oyuncular, neredeyse her seferinde farklı bir oyun ve mücadele ile karşılaşacaklar. Rekabete dayalı ve yarışmacıları “Immortal” olma yolunda zorlayacak pek çok farklı oyun bulunacak.

 

Yarışma Hangi Günlerde Gerçekleşecek ve Katılım Koşulları Neler Olacak?

Haftanın 3 günü seyircilerle buluşacak olan yarışmanın tam gün ve saatleri kayıtlar tamamlandıktan sonra açıklanacak. Kayıt yapan her katılımcı, yarışmaya ayıracak yeterli vakti olduğundan emin olmalı.

GameMortal’a başvurabilmek için web sitesinde bulunan kuralların okunup kabul edilmesi ve 15 yaşından küçük olunmaması gerekmekte. Başvurular değerlendirildikten sonra asil ve yedek yarışmacılar seçilecek. Sonrasında kurallar hatırlatılacak ve yarışmacılar takımlarına yerleştirilecek.

 

Yarışma Kayıtları Nereden Gerçekleşiyor?

Yarışmaya kayıt olmak ve daha detaylı bilgi alabilmek için gamemortal.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya adreslerinden gelişmeleri takip edip her türlü sorunuzu iletebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı