Bilgisayar OyunlarıOyun

Birbirinden Eğlenceli 3 Ücretsiz Bilgisayar Oyunu

Birbirinden Eğlenceli 3 Ücretsiz Bilgisayar Oyunu

Birbirinden Eğlenceli 3 Ücretsiz Bilgisayar Oyunu, Bilgisayarınız üzerinden ücretsiz oynayabileceğiniz ve sizleri eğlendirebileceğini düşündüğüm birbirinden farklı ve eğlenceli 3 oyunu derledik.

1- DC Universe Online

DC Universe Online – Birbirinden Eğlenceli 3 Ücretsiz Bilgisayar Oyunu

Steam platformunda yayınlanan DC Comics evrenli MMORPG oyunun 2011’de çıkmasına rağmen aktif oyuncu sayısının da fazla olduğunu söyleyebilirim. Oyun’da kendi süper kahramanınızı, görünümden tutun süper güçlerine, iyi veya kötü tarafta olmanıza kadar bir çok özelliğini seçebiliyorsunuz.

DC Comics evrenli olmasından kaynaklı, oyun içi görevlerinizi The Flash, Batman, Superman ya da kötü tarafı seçerseniz Joker, Lex luthor gibi karakterlerinden alıyorsunuz. Şehirde ki kaos’a ya sebep oluyorsunuz ya da önlem!

2- Warframe

Warframe – Birbirinden Eğlenceli 3 Ücretsiz Bilgisayar Oyunu

Steam’de ücretsiz FPS oyunu olarak ön plana çıkan, eşli ve çok oyunculu bilim kurgu temalı bir uzay aksiyonu oyunudur. Birbirinden çeşitli güçler ve yeteneklerinizle birlikte, geliştirebileceğiniz zırhlar, silahlar, yakın dövüş silahları ve yoldaşınız ile uzayın ötesine yolculuk yapıp, farklı gezegenlerde ki kalabalık düşman ordularını yok etmeniz gerekiyor.

Görevlerinize, arkadaşlarınız ya da rastgele bir kaç oyuncu ile giriş yapabiliyorsunuz. Karargahınız olan uzay geminizden çevrimiçi pazar’a ulaşıp arenaya katılabiliyorsunuz. Tenno’nuza hayatta kalma şansı veren yapay zeka Lotus’un rehberliğinde Dünyanızı tehdit eden yaratıklara karşı savaşmalısınız!

3- Smite

Smite – Birbirinden Eğlenceli 3 Ücretsiz Bilgisayar Oyunu

Smite, Mitolojik tema’nın işlendiği çok oyunculu bir MOBA ve ücretsiz bilgisayar oyunu. Oyunda karakterimizi üçüncü kişi açısından (TPP) yönettiğimiz için, diğer MOBA oyunlarından ayrılmaktadır. Çevrimiçi oyuncular tarafından yönetilen 90’dan fazla oynanabilir mitolojik tanrıların savaş meydanında kıran kırana geçen rekabetleri oyuncuya bol aksiyon vadediyor.

Birbirinden farklı özellikleri olan tanrıların, tanrı arkadaşları ve savaş meydanında yardımcıları olan minyonları ile birlikte diğer tanrılara galip gelmeleri gerekli!

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Bu oyunlar arasından Smite’ı uzun süre oynadım. MOBA hiç sevmem ama SMITE bana kendini sevdirmişti. Özellikle “hero” yerine mitolojik varlıkların oyuna dahil olması oldukça ilgi çekici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı