Oyun

League of Legends Yeni Şampiyon: İsyanın Zinciri Sylas

League of Legends Yeni Şampiyon: İsyanın Zinciri Sylas

Gücü ele geçirmek kolay. Onu kullanarak bu krallığı yıkacağım.

9.1 yamasından 1 gün önce duyurulan Sylas, 15 yıl tutsak kaldıktan sonra PBE sunucularına geldi. Yeni şampiyonun 9.2 yamasıyla gelmesi bekleniyor ve ormancı rolünde oynanacak gibi gözüküyor. League of Legends Yeni Şampiyon: İsyanın Zinciri Sylas

İsyan Zinciri Sylas

Hikayesinden Kısaca Bahsedecek Olursak

Yoksul bir Demacia’lı ailenin oğlu olan ve büyüleri sevmeyen bir toplumda yaşayan Sylas, büyüleri tespit edebilme yeteneği vardı. Sihir avcıları Sylas’ı büyüleri tespit edip büyücüleri yakalamak için kullanmaya başladı. Bir gün sihir avcılarıyla birlikte bir büyücü gördü. Bu büyücü küçücük bir kız çocuğuydu. Küçük çocuğa acımıştı. Sihir avcılarından onu korumaya çalışırken teni küçük çocuğa değince büyü gücü Sylas’a geçti ve kontrolsüz bir şekilde büyük bir patlama oldu.

Bu patlamada üç kişiyi kontrolsüz bir şekilde öldürmüştü. Katil damgası yedi ve kaçarak yaşadı. Artık o da bir büyücü olmuştu. 15 yıl mahkum olarak yaşarken Lux’la görüştüğü öğrenildi ve asılma kararı çıktı. Lux, darağacının önünde arkadaşının bağışlanması için yalvarıyordu. Cellat ipi sıkıştırmaya giderken Lux’u itti. Sylas zincirleriyle Lux’a dokunmayı başardı. Tahmin ettiği gibi onun gücünü aldı. Sylas bu gücü kullanarak herkesi parçalara ayırdı ve kaçtı. O artık bir suçlu değil, Demacia’nın ezilenlerinin bir simgesiydi. Kaçarak yaşayan büyücülerden bir kitle topladı ve tek amaçları ise bu krallığı yıkmaktı.

 

İsyan Zinciri Sylas

İsyan Zinciri Sylas ‘ın Yetenekleri

Pasif: Petrisit Patlaması

  • Sylas bir yetenek kullandıktan sonra gerçekleştirdiği ilk normal saldırısıyla birlikte zincirlerini sallayarak yakınındaki rakiplere hasar verir.

Q: Kırbaç Zinciri

  • Sylas zincirlerini savurarak rakiplerine hasar verir ve onları az miktarda yavaşlatır. Kısa bir gecikmenin ardından zincirlerin birleştiği nokta patlayarak rakiplerin üstündeki yavaşlatmanın etkisini arttırır ve onlara yeniden hasar verir.

W: Kral Katili

  • Sylas bir hedefe doğru atılarak güçlü bir vuruş yapar. Bu vuruş rakibe hasar verirken kendini iyileştirir. Rakibin canı azsa verilen hasar artar. Sylas’ın canı azsa iyileştirme miktarı artar.

E: Firar / Kaçış

  • Sylas kısa bir mesafe boyunca atılır ve kalkan kazanır.
  • Kısa bir süreliğine yeteneği yeniden kullanarak zincirlerini savurabilir ve isabet alan ilk rakibi sersemletir, ona hasar verir ve kendini ona doğru çeker.

R: Gasp

  • Sylas, rakibin ultisini kendisi kullanmak üzere gasp eder.
  • Ultileri gasp edilen rakipler onları kullanmaya devam edebilir. Sylas, Gasp her kullanılır olduğunda bir rakibin ultisini çalabilir; ancak aynı rakibin ultisini bir süreliğine yeniden gasp edemez.

Yeteneklere detaylı bir şekilde buradan bakabilirsiniz: Sylas Şampiyon Tanıtımı

Ultilerinize sahip çıkmanız dileğiyle iyi oyunlar.

Etiketler

Lahmacun

Bir parça boş idik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı