Bilgisayar OyunlarıOyunOyun Haberleri

Playerunknown’s Battlegrounds İlk Defa İndirime Girdi!

Playerunknown’s Battlegrounds İlk Defa İndirime Girdi!

Playerunknown’s Battlegrounds İlk Defa İndirime Girdi 21 Aralık 2017′ tarihinden beri ilk defa indirime giren PUBG, istek listesinde oyunu bekletenleri sevindirdi. Uzun zamandır, Steam’da indirime girmeyen oyun %33’lük bir indirimle, yeni oyuncu kitlesini kendisine çekmeyi planlıyor.

Playerunknown’s Battlegrounds İlk Defa İndirime Girdi!

Türkiye fiyatı ile 69,00 TL olan PUBG, Steam’in yaz indirimleri öncesinde %33’lük bir indirimle tam 46,23 TL’ye düştü. İstek listesinde bekletenler için güzel bir haber, fakat Fortnite’ın tahtını sallamasından sonra yeni oyuncu kitlesine erişmekle meşgul olan PUBG, böylesi ufak bir indirimle amacına ulaşacak gibi görünüyor. Playerunknown’s Battlegrounds İlk Defa İndirime Girdi, Steam sayfasına aşağıda ki yerden ulaşabilirsiniz…

Yeni oyuncular için, oyunu kısaca tanımlamak gerekirse; 100’e yakın oyuncuyla aynı uçaktan atlayarak, haritanın dört bir yanında ki evlerden, rekabet edebileceğiniz eşyalar bulup hayatta kalmanız gerekiyor. Aynı zamanda haritanın dış tarafından iç tarafına doğru gelen mavi enerji dalgası da diğer bir düşmanınız. Rekabet edemeyen hayatta kalamıyor… Bu fiyata kesinlikle önerebileceğim bir oyun fakat, almadan önce sistem gereksinimlerinize dikkat etmeniz gerekmektedir. Oyun henüz tam anlamıyla optimize edilmediğinden, anlık fps düşüşleri ve düşük fps sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı