Bilgisayar OyunlarıOyunOyun Haberleri

Fortnite: Playground – Antrenman Modu ile Sınırsız Build

Fortnite: Playground – Antrenman Modu ile Sınırsız Build

Fortnite: Playground

Kısa bir süre önce çıkması duyurulan ve bugün çıkan,  yapımcıları ”Aklınızdaki içeriği inşa etmek için yeterince süreniz var” dediği Fortnite: Playground modu hakkında bilgi vereceğim.

Dilediğiniz gibi pratik yapabilecek, sınırsız bina inşa edebilecek,nişan ve build konusunda kendinizi geliştirebileceksiniz. Dost ateşinin de açık olacacağı modda isterseniz tek başınıza isterseniz takım halinde, isterseniz de bir rakip takım bulup karşılıklı antrenman yapabileceksiniz.

İstatistiklere ve Görevlere Etkisi Olmayacak

Fortnite: Playground
Rust, yada Minecraft havası veren bir Fortnite yapısı

Oyuncuların, haritayı gezip, harita yerlerini öğrenme imkanı da olduğu modda mekanikleri iyice öğrenme, hızlı yapı inşasını geliştirilmeleri umut ediliyor.

Mod Ne Zaman Yayınlanıyor?

Resmi Reddit forum sayfası, Facebook ve Twitter’dan Fortnite: Playground modunu duyurdular. Doğu saati ile gece 4’de, Türkiye saati ile sabah 11’de Playground bizlerle.

Fortnite: Playground

Epic Games’in Gelecek Planı Bu Mod’a Benzer Mod Yapmak

Epic Games sınırsız yapı inşası ekstra loot ve lama bol kaynaklı bir mod yapmayı planlıyor. Antrenman modu benzeri bir mod yakında Fortnite’a rekabetçi eşleşmede kullanılabilir olabilir. Eğer antrenman modu Playground ilgi görürse, benzer bir durumun rekabetçi oyuna’da geleceğini aklımızda bulunduralım.

 

Etiketler

Hüseyin Can Yıldırım

Selam. Ben Hüseyin Can Yıldırım 18 yaşındayım ve öğrenciyim. Ufaklıktan beri oyunlara büyük ilgim vardır ve boş zamanlarımda gerek oyunlar gerekse diğer konularla ilgili yazılar yazmak için buradayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı