Bilgisayar OyunlarıOyun

PUBG Sıralama Yükseltme Taktikleri – Sıralama Nasıl Yükseltilir?

PUBG Sıralama Yükseltme Taktikleri – Sıralama Nasıl Yükseltilir?

Playerunknown’s Battlegrounds’da nasıl kolay sıralama kasabilirsiniz? PUBG lider tablosunda nasıl üst sıralara gelebilirsiniz? Hangi sunucuyu ağırlıklı olarak oynamalısınız ve hangi oyun modunda sıralama kasmaya odaklanmalısınız, ayrıntıları ile birlikte bu yazıda. PUBG sıralama yükseltme tüyolarını sizin için derledik.

Günümüzde en çok oyunlardan biri olan PUBG oyun içerisinde kendi özel para sistemi ile oyununuzu geliştirmenize ve yükseltmenize imkan tanıyor. Oyun içerisindeki fiyatlardan çok daha ucuza bu pubg parasını alabileceğiniz bir yer olarak https://www.sadeceon.com/categories/e-pin/pubg-mobile sitesine hiç baktınız mı? Hem pubg hem de diğer bir çok popüler oyun için e-pin satışlarının yapıldığı bu sitede fiyatlar uygun üstelik çok da güvenilir bir site.

Daha Öncesinde Oynamadığınız Bir Sunucu İle Başlayalım

Az ve öz oynayın, oynadığınız her oyunu son oyununuzmuş gibi oynamanızı tavsiye ederim. Emin olun ki bu şekilde nasıl ilerleme kaydettiğinizi sizde göreceksiniz. Ping olmasın diye Türkiye’de ki oyuncular Avrupa sunucularında oynamayı tercih eder. Kötü ve iyi performanslarımızı Avrupa sunucularında ediniriz. 

Fakat iş lider tablosunda yer kapmak ise, ya lider tablosunun sıfırlanmasını bekleyeceksiniz ya da başka bir sunucu tercih edeceksiniz. Misal EU sunucunda sıralama istiyorsanız ve ilk oyununuzsa, siz 10 oyun atıp ilk 10 da kalırsınız. Başka biri ise 11 oyunla bunu yapar ve bu sizi sıralama da önce geçirir.

 

PUBG Sıralama Yükseltme İçin Oyun Arkadaşı veya Ekip Belirleme Aşaması

pubg Sıralama yükseltme

Bu yolda sizin yanınızda her daim duracak adamlar seçmeye dikkat edin. Bir onla bir bunla oyun atarak kendinizi yormayın ve gerilere düşürmeyin. Hep arkadaşınız veya ekibiniz ile giriyorsunuz “Ya simdi sıralamada hepimiz eşit mi gözükeceğiz?” diyeceksiniz. Hayır illa ki öldürmeler çok fark yaratıyor ama arkadaşınız da sizin sıralamanıza yakın oluyor.

 

Sanhok’da Oynamaya Özen Gösterelim

pubg sanhok haritası

Sanhok, sıralama kasmak isteyenlere büyük bir hikmet. Güvenli bölgeyi ortalayıp oyunun son anlarına kadar kalabilirsiniz. Bu şekilde kolayca kendinizi üst sıralara taşıyabilirsiniz.

 

Ana Silah Seçiminizi İyi Yapın ve Ganimeti Paylaşın

Playerunknown's Battlegrounds

İlla ki bir silahı çok iyi kullanıyorsunuzdur. Kullandığınız ana silahın en çok verdiği hasar bölgelerini, şarjör kapasitesini, mermi ihtiyacını, atış mesafesini ve hızını iyi bilmelisiniz böylelikle silah artık bedeninizin bir parçası, yeteneğinizin bir aracı olsun. Tabii ki de arkadaşlarınızla eşya takasından kaçınmayın. Çünkü oyuncu oyuncunun 5.56’sına muhtaçtır 😀 Neyin ne zaman ihtiyacınız olacağını bilemezsiniz ama tahmin edebilirsiniz. Özellikle sağlık eşyalarını bir mücadeleye girmeden önce paylaşmanız çok gereklidir.

Sıralama Gösteren Sitelerden Sıralamanızı Takip Edin

pubg Sıralama yükseltme

Ufak bir oyuncu tavsiyesi: Son olarak sizlere şunu diyebilirim; Mümkün olduğunca sekötrde adınızı duyurmaya çalışın. Scrimlere katılın ve çevre edinin. İyi oyunlar.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı