Gündem

PUBG MOBILE Yükselen Yıldızlar Turnuvası’na GameX Ev Sahipliği Yapıyor!

PUBG MOBILE’ın düzenlediği Türkiye’nin en büyük topluluk turnuvası, Türkiye’nin oyun fuarı GameX’te! PUBG MOBILE, 500.000 TL ödül havuzuna sahip PUBG MOBILE Yükselen Yıldızlar Turnuvası finali ile Türkiye’nin en büyük offline espor etkinliklerinden birine imza atmaya hazırlanıyor.

PUBG MOBILE Yükselen Yıldızlar Turnuvası’na GameX Ev Sahipliği Yapıyor!

Dünyanın ve bölgenin en popüler mobil oyunlarından  PUBG MOBILE, Türkiye’nin en büyük topluluk turnuvası etkinliğine imza atmaya hazırlanıyor. Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinin (EEMEA) en büyük Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı GameX’te gerçekleşecek olan turnuvanın finali, 16 takım ve 64 oyuncuya ev sahipliği yapacak. Profesyonel arenaya adım atmak isteyen oyuncuların yeteneklerini göstereceği Yükselen Yıldızlar Turnuvası büyük finali, pandemi sonrası gerçekleştirilen en büyük offline espor etkinliğine de sahne olacak.

Dördüncü yıldönümünü yepyeni etkinlikler ile kutlayan PUBG MOBILE, Yükselen Yıldızlar Turnuvası ile topluluk takımlarının profesyonel espor sahnesine adım atması için önemli bir fırsat sunacak.

500.000 TL Ödül Havuzu ve Fenomen İsimler!

Turnuvayada yer alan oyun severler, hayranı oldukları ünlü PUBG MOBILE yayıncılarının liginde yer alarak büyük finalde 500.000 TL ödül havuzu için yarışacak. Turnuvanın ünlü PUBG MOBILE isimleri arasında Barış G, Cemre & Nisa, Doch, Egoist Pati, Kozmik Karınca, Mezarcı, Tugay Gök ve Vural Üzül yer alıyor.

21 Mayıs tarihleri arasında GameX PUBG Mobile alanında gerçekleşecek olan büyük finalin yanı sıra tüm PUBG Mobile severler, 19-22 Mayıs tarihleri arasında sürpriz konserler, etkinlikler ve ödüller ile eğlenceli vakit gerçime şansı için TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde buluşacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı