Gündem

Gamex 2019’da Düzenlenen Tüm Etkinlikler

Gamex 2019’da Düzenlenen Tüm Etkinlikler

5-8 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen ve Türkiye’nin her kesimindeki insanları ağırlayan Uluslararası dijital oyun ve eğlence fuarı Gamex 2019 İstanbul TÜYAP’ta gerçekleştiriyor. 20₺ ve 150₺ arası olan biletler ile GameX fuar alanına giriş yaparsanız sizi bekleyen stantlarda çeşitli etkinliklere katılıp hem eğlenebilir hem de ödüller kazanabilirsiniz. 4 günlük süreç içinde gözümüze çarpan tüm etkinlikleri not aldığımıza göre buraya girerek fuarda gerçekleşen olayları aktarmaya başlayabiliriz.

 

Redbull Standı

Redbull’un sponsorluğunda düzenlenen League of Legend turnuvalarına kayıt yaptıranların oluşturduğu iki takım birbirine karşı savaşarak eğlendiler.

Gamex 2019 Redbull Turnuva Standı
Redbull Turnuva Alanı

 

Tosla Standı

Akbank’ın mobil cüzdan projesi Tosla fuara getirdiği devasa konsolda Galaga oynayarak en yüksek skoru yapan iki kişiye 400 Tl değerinde Steam kodu verildi.

Gamex 2019 Tosla Standı
Tosla Standı

 

Indomie Standı

Hazır makarna denince akla gelen noodle markası Indomie, fuarda kurduğu stantlarda 1v1 tarzı hazırladığı League of Legends turnuvası ile katılımcılarına hediye dağıttı. Saat 12.30’a kadar kayıt işlemlerini halledip 12.30’da stant önünde hazır bekleyerek yapacağınız maçlarda galibiyeti elde ederseniz Indomie’nin oyunculara hazırladığı Loot Box’ı kazanabilirsiniz. Ayrıca Rammus53’ü teke tekte alırsanız da bu kutuyu kazanabiliyordunuz ama yenen birini görmedik.

Gamex 2019 Indomie Standı
Indomie Etkinlikler

 

Rampage Standı

Bilgisayar ekipmanları satışı yapan marka Gamex’de kurduğu stant ve sahne ile hem eğlendirdi hem kazandırdı. League of Legends ve PlayerUnknown’s Battlegrounds turnuvaları ile birinci gelene SSD, ikinci gelene RAM verildiğini öğrendik.

Gamex 2019 Rampage Standı
Rampage Standı ve Turnuva Alanı

 

Migros Standı

3 makinadan oluşan stantları ile VR, Bilgisayar ve Playstation keyfi çıkarabileceğiniz etkinliklerinde çeşitli kuponlar dağıtıldı.

Gamex 2019 Migros Standı
Migros Standı

 

Only a Gamer Standı

Only a Gamer standında Mario turnuvası ve ödüllü test etkinliği ile kazanan/full çeken kişiler mouse kazanabiliyor.

ogtr Mario Turnuvası
Oag Standı

 

Muhtemelen kaçırdığımız etkinlikler de olmuştur ama genel olarak tekrarlayan etkinlikleri yazabildik. Daha çok tunuva içerikli etkinlikler yapıldığı için farklı şeyler göremedik.

Ayrıca ünlüleri de unutmayalım. Aralarında Duygu Köseoğlu, Rammus53, Örümcek Enver,  Oyun Konsolu, Berk Muhammet, Mert Güngördü, Porçay Berke Demir gibi youtuber, yayıncı, fenomenler geldi. Birde Kubilay Karça var ki verdiği mini konserle ziyaretçilerin ilgisini çekti.

gelen ünlüler
Ünlüler

Gamex 2019 Birinci ve İkinci Gün Raporu

Etiketler

Ahmet Batuhan

Selam. Ben Batuhan 18 yaşında herhangi biriyim. Faydalı bir şekilde vakit öldürmek için başlattığımız bu projede yazarlık yapıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı