Gündem
Popüler

GameX 2019 Nerede ve Ne Zaman?

EEMEA bölgesinin en prestijli dijital oyun ve eğlence fuarlarından biri olan GameX 2019, 5-8 Eylül tarihlerine İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde. Gamex Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı bu yıl da on binlerce oyun ve eğlence severe ev sahipliği yapacak. Yediden yetmişe herkesin katılım gösterdiği ve her yıl heyecanla beklenen GameX 2019 Dijital Oyun ve Eğlence Fuarına sayılı günler kaldı.

GameX Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı Tam Olarak Nedir?

GameX, bağımsız geliştiricilerin ve oyun şirketlerinin oyunlarını sergiledikleri, konferansların düzenlendiği, B2B alanını bulunduğu, cosplay yarışmasının gerçekleştirildiği, Geek Bazaar alanın bulunduğu, oyunların oynandığı, ödüllü yarışma ve turnuvaların düzenlendiği, drone ve robot yarışlarının yapıldığı, oldukça geniş fuar alanında çeşitli etkinlerin olduğu dev bir oyun ve eğlence fuarıdır. Bu etkinliğe İnternet dünyasından tanıdıklarımız yani Youtuber’lar, sosyal medya ünlüleri, yayıncılar, E-spor oyuncuları gibi çoğumuzun bir yerlerden tanıdığı kişiler katılım göstermektedirler. Sevdiğiniz veya hayranı olduğunuz kişilerle bu fuarda buluşabilirsiniz. GameX 2018’den geriye kalanlar adlı fotoğraf galerimize buradan göz atabilirsiniz.

 

GameX 2019 Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı Nerede ve Ne Zaman?

gamex 2019 nerede

Her sene kapılarını oyun ve eğlence severlere açan GameX, bu yıl da İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde! Rönesans Fuarcılık tarafından ilk kez 2007’de düzenlenen GameX Dijital Oyun Ve Eğlence Fuarı’nın bu sene daha coşkulu ve eğlenceli geçmesi bekleniyor. Birbirinden büyük oyun firmalarının, markaların, bağımsız oyun geliştiricilerinin, Youtuber/Streamer’ların, E-spor oyuncularının, cosplayerların ve İnternet ünlülerinin katılım gösterdikleri bir oyun ve eğlence fuarı bizleri bekliyor. Bu yıl 5 Eylül – 8 Eylül 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan fuara ilgi de büyük gibi görünüyor.

GameX 2019 Ziyaret Saatleri;

  • 5 Eylül Perşembe: 11.00 – 18.00
  • 6 Eylül Cuma: 11.00 – 18.00
  • 7 Eylül Cumartesi: 11.00 – 18.00
  • 8 Eylül Pazar: 11.00 – 17.00

 

GameX 2019 Katılım Ücretleri Nelerdir?

gamex 2019 ne zaman

GameX 2019 Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı’na hafta içi bir günlüğüne katılmak için 20 ₺, hafta sonu bir günlüğüne ise 25 ₺ ödemelisiniz. 4 günlük kombine bilet 70 ₺ ve 4 günlük VIP bilet ise 150 ₺’dir. Biletino’dan online bilet aldığınız taktirde QR kodunuzu ön veya arka kapı gişelerinden okutup hızlıca geçebilirsiniz. Aksi takdirde fuar girişinde bilet almak isterseniz ayrı bir bilet alma sırası bekliyorsunuz ve bu işlem sadece ön girişten gerçekleştirilebiliyor. VIP biletinizin de sizi hiç bir koşulda sıra beklemeden en önden girmenizi sağladığını da söylemek isterim.

gamex 2019 reklam banneri.png

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı