Gündem

Digital Gaming Days Remastered İçin Geri Sayım Başladı!

19-20 Şubat'ta YTU Elektrik Elektronik Fakültesinde...

Digital Gaming Days Remastered İçin Geri Sayım Başladı!

Yıldız Teknik Üniversitesi Dijital Oyun Geliştirme ve Dijital Oyunculuk Kulübü (DOGDOK) tarafından düzenlenecek olan Digital Gaming Days (DGD) için geri sayım başladı! 19-20 Şubat tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü’nde gerçekleşecek olan etkinlik, oyun sektörünün her alanına dokunabilmeyi ve katılımcıları bilinçlendirebilmeyi hedefliyor. Bunun yanında turnuvalar, yarışmalar, etkinlikler ve deneyimleme alanları ile eğlence dolu 2 güne sizleri davet ediyor.

 

Nedir Bu Digital Gaming Days Remastered?

DOGDOK tarafından düzenlenen etkinlik, 19-20 Şubat tarihlerinde katılımcılara, turnuvalar, yarışmalar ve oyun sektörünün her alanından söyleşiler ile dolu 2 gün sunuyor. Bunun yanında çekilişler, etkinlikler ve deneyimleme alanları ile her an eğlenebileceğiniz bir alan da mevcut. Indie oyun alanıyla Türk oyun geliştiricilerinin oyunlarını deneyebilecek ve onlara destek olabileceksiniz. Ödüllü turnuva ve yarışmalara katılabileceksiniz. Bu sayede tecrübe ve bilginizi yarıştıracak ve sürpriz ödüller kazanabileceksiniz. Just Dance ve VR alanlarında arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebilecek ve acıkınca tadım alanlarına kendinizi atabileceksiniz. M&B II: Bannerlord ve Black Desert oyunlarını deneyimleyebileceksiniz. Takip ettiğiniz yayıncı, Youtuber, oyun geliştiricisi ve e-spor takımlarının söyleşilerine katılabilecek ve kendileriyle buluşabileceksiniz.

 

DGD’ye Katılmak İçin Ne Yapmalıyım?

Etkinliğe giriş ve etkinlik süresince katılacağınız her şey tamamen ÜCRETSİZ bir şekilde katılımcılara açık olacak. Katılımcılar hiçbir ücret ödemeden alandaki her şeyden faydalanabilecekler. Tek yapmanız gereken kayıt formunu doldurmak ve etkinlik içeriğini takip edebilmek için DOGDOK sosyal medya hesaplarını takip etmek. Daha sonrasında 19-20 Şubat tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Elektrik Elektronik Fakültesi’nde gelebilir ve eğlence dolu 2 günün tadını çıkarabilirsiniz.

DOGDOK Instagram Sayfası
DOGDOK Instagram Sayfası

 

DGD’deki Konuşmacılar ve Etkinlikler Nelerdir?

digital gaming days konuşmacılar

 • Mount & Blade: Bannerlord deneyimleme alanı
 • Black Desert Remastered deneyimleme alanı
 • Bağımsız oyun geliştiricileri ve oyunları
 • Üniversiteler arası dostluk maçları
 • Ödüllü Kahoot yarışması
 • Sponsor oyun standları
 • Film gösterimi
 • Çekilişler

Ödüllü Turnuvalar

 • Rampage 1v1 Counter Strike: Global Offensive
 • Rampage 1v1 League of Legends
 • Rocket League
 • Hearthstone
 • Fifa20

 

DGD’ye Nasıl Gidebilirim?

digital gaming days ulaşım

1. Seçenek: M1A (Yenikapı – Havalimanı) metrosunu kullanarak Davutpaşa YTÜ durağında inebilir ve A girişinden okul içi ringler veya otobüsler ile fakülteye gelebilirsiniz.

2. Seçenek: Cevizlibağ Metrobüs durağına (aynı zamanda tramvay durağı) ulaştıktan sonra, taksilerin önündeki duraktan 41AT ya da 85C numaralı otobüsler ile fakülteye gelebilirsiniz.

3. Seçenek: Kazlıçeşme Marmaray durağında inip Yıldız Teknik Üniversitesi’ne giden 85C numaralı otobüsleri kullanarak fakülteye gelebilirsiniz.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı