Gündem

Gamex 2019’da İlk Gün ve İkinci Gün Neler Oldu?

Gamex 2019’da İlk Gün ve İkinci Gün Neler Oldu?

Son birkaç yıldır popülerliği daha da artan oyun ve eğlence fuarı Gamex bu yılda sevenlerine kapılarını açtı ve daha iki günden binlerce insanı ağırladı. 5 ve 6 Eylül günü kapılarını saat 10.00’da açan fuar için 1,2 saat erken gelenlerle birlikte uzun kuyruklar oluştu. Genel olarak oyun üstüne kurulu olan Gamex 2019’da çeşitli etkinlik ve ilgi çekici stantlarla ilk iki gün, önceki seneleri aratmadı. Gamex 2019’da İlk Gün Neler Oldu?

Son iki senedir Beylikdüzü Tüyap’ta düzenlenen fuar daha geniş ve ulaşımı daha az karmaşık olan bir noktada. Fuar kapılarını açmadan yani saat 10.00’dan bir, iki saat önce giderseniz uzun bir kuyruklar karşılaşabilir veya bu kuyruğu oluşturabilirsiniz. Tavsiyemiz ne erken gelin ne geç.

Gamex 2019'da İlk Gün
Gamex Giriş

İçeri girdiğiniz anda sizi müziklerin karşılayacağı onlarca stant var. Çoğu bilgisayar ekipmanı markalarının olan stantlarda bulunan bilgisayarlarla yapacağınız mini turnuvalarla çeşitli ödüller kazanabiliyorsunuz. Stantlara 12.00 dan önce giderseniz sizde kayıt yaptırıp turnuvalara katılabilir ve eğer iyiyseniz verilecek ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

Gamex 2019'da İlk Gün
Turnuva Alanı

Fuar alanındaki stantlarda kurulu olan son teknoloji monitör, bilgisayar, laptop, hatta koltukları inceleyip oyun oynamanın keyfine varabilirsiniz.

Gamex 2019'da İlk Gün
Oyuncu Sistemleri

Son model oyunların yanı sıra retro tarz atari oyun konsollarıyla dilerseniz arkadaşınızla dilerseniz tek başınıza eğlenme imkanınız bulunuyor.

Birbirinden renkli ve farklı onlarca cosplayer eğlencenize eşlik edip fuarı daha da eğlenceli hale getirdi.

Drone ve robotik pistlerinin bulunduğu alanda yarışmaları şaşırarak izledik.

Gamex 2019'da İlk Gün
Gamez 2019 Robotik Sahası

Bu sene öncekinden farklı olarak klasik arabalar gördük. Egzoz kokularına bayılacağınız bu üç aracın kükremelerini kaçırmamaya çalışın.

Gamex 2019'da İlk Gün
Gamex 2019 Klasik Araçlar

Mert Güngördü, CarryPotter, Porçay, Berke Demir, Güneş Özlü gibi çeşitli Youtuber ve yayıncılar fuarda hayranlarıyla buluştu.

Gamex 2019’da Düzenlenen Tüm Etkinlikler

Etiketler

Ahmet Batuhan

Selam. Ben Batuhan 18 yaşında herhangi biriyim. Faydalı bir şekilde vakit öldürmek için başlattığımız bu projede yazarlık yapıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı