DiziGündemSinema

Netflix Lucifer’a 4. Sezon Onayını Verdi. 

Netflix Lucifer’a 4. Sezon Onayını Verdi.

Netflix Lucifer’a 4. Sezon onayını verdi.  Lucifer’dan yeni bir haber var!!! Geçtiğimiz aylarda FOX sürpriz bir şekilde dizinin 3. sezonundan sonra yeni sezonun olmayacağını, diziyi iptal ettiğini duyurmuştu. Lucifer 4. Sezon artık Netflix’de yayınlanacak. Lucifer artık Netflix dizisi! Netflix Lucifer’a 4. Sezon onayını verdi. 

Lucifer Morningstar – İptal Edilen Lucifer’dan Haber Var!

Bir DC Comics karakteri olan Lucifer, çizgi roman’ı ile hiç alakası olmayan bir dizi ancak dizide ki Lucifer bir çok izleyiciyi büyüledi ve kendine hayran bıraktırdı. Bu kadar hayranı olmasına rağmen, FOX dizinin 3. sezonu final sezonuna dönüştürüp iptal etmişti.

Diziyi kurtarmak için çok çaba sarf eden Tom Ellis (Lucifer Morningstar) sonunda bu çabasının sonucunu aldı ve dizinin 4. sezonu önümüzdeki sene Netflix’te yayınlanacak.

[mks_dropcap style=”letter” size=”26″ bg_color=”#eeee22″ txt_color=”#00D4FF”]Bence:[/mks_dropcap]

Dizinin tüm bölümlerini izlemiş biri olarak, iptal edilmesi beni sevindirmişti çünkü dizinin her bölümü kendini tekrar ediyor, ana hikayede hiç bir ilerleme kat etmiyor ve mistik bir karakter olan Lucifer’ı klasik bir polisiye dizisine çevirmiş olmaları beni sinirlendiriyordu. Umarım Netflix önümüzdeki sezonu güzel işler ve dizide ki olayların tekrara düşmesine izin vermeyecek şekilde senaryo hazırlar.

Lucifer dizisinden yeni haberdar olan kişiler için 1. sezon tanıtım videosunu bırakalım buraya…

Etiketler

Elyesa Baran

Hey! Ben Elyesa. Liseye gidiyorum ve buraya bazı yazılar yazıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı