DiziSinema

Zaman Geçirmelik Mini Dizi: 11.22.63.

Zaman Geçirmelik Mini Dizi: 11.22.63.

[mks_dropcap style=”letter” size=”42″ bg_color=”#bf0000″ txt_color=”#0062FF”]Spoiler YOK![/mks_dropcap]

Zaman Geçirmelik Mini Dizi: 11.22.63.  James Franco’nun başrolde yer aldığı Stephan King’in aynı adlı romanından uyarlanan dizi, Amerika için çok planları olan J.F. Kennedy’nin suikastini anlatan 2016’da yayına giren bir yapım.

IMDb Puanı:

[mks_progressbar name=”54.062 Oy” level=”8,2″ value=”80″ height=”20″ color=”#0062FF” style=”squared”]

Jake Epping (James Franco) 2016 yılında İngilizce öğretmenidir. Bir lokanta deposunun geçmişe açılan bir portal olduğunu gören Jake J.F. Kennedy’ye düzenlenen suikasti önlemeye çalışacaktır. Ancak geçmiş değişmek istemediğinden kahramanımızın başına bir sürü aksilikler çıkacaktır. Ayrıca karakterimiz geçmişte birazcık romantizm’in tadına vardıracak ve hayatının aşkını da bulacaktır.

Bir sahneden görüntü – Zaman Geçirmelik Mini Dizi: 11.22.63.

Kendi düşüncelerim ise; Dizide 60’lı yıllar çok iyi yansıtılmış, gerek gazeteler olsun gerek teknolojik ürünler hatta posterler bile. Dizi 60’larda olduğunuzu size hissettiriyor. Dizideki bölümlerinin uzunluğu hem de hikayenin bazı detaylarının üzerinde çok durması tempoyu düşürüyor ve izleyiciyi sıkıyor. Karakterleri oynayan oyuncularda çok iyi bir iş çıkartıyor. Herkes üzerine düşen rolü çok iyi oynuyor.

Bir sahneden görüntü – Zaman Geçirmelik Mini Dizi: 11.22.63.

Dizi suikastten sonraki şüphelilere, verilen ifadelere ve o tarihte neler olduğunu çok iyi göstererek tarihi çok iyi yansıtıyor. Heyecan ve merak uyandıran bu dizi 8 bölümlük bir mini dizi. Benden bu kadar size iyi eğlenceler.

Bir sahne’den görüntü – Zaman Geçirmelik Mini Dizi: 11.22.63.
Etiketler

Elyesa Baran

Hey! Ben Elyesa. Liseye gidiyorum ve buraya bazı yazılar yazıyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı