Sinema

Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi “Karakomik Filmler: Kaçamak” Fragmanı Yayınlandı!

Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi “Karakomik Filmler: Kaçamak” Fragmanı Yayınlandı!

Usta komedyen, oyuncu ve yönetmen Cem Yılmaz’ın merakla beklenen Karakomik Filmler: Kaçamak filminin fragmanı nihayetinde yayınlandı! En son Arifv216 filmiyle güzel bir başarı yakalayan Cem Yılmaz’ın yeni filmi 60’ar dakikalık 2 filmden oluşuyor. Bu da bir sinema biletiyle iki farklı film izleyeceğiz demek oluyor. İlk filmin ismi Kaçamak, diğerinin ismi ise 2 Arada.

Cem Yılmaz’ın yeni film serisi Karakomik Filmler için vizyon tarihleri açıklandı. Karakomik Filmler 1 ve 2 olarak vizyona girecek filmlerin ilki 18 Ocak 2019’da ikincisi ise 15 Mart’ta izleyici ile buluşması planlansada fragmanda “Yakında” yazması dikkatlerden kaçmadı.

Kaçamak

4 kafadarın çıktıkları detoks tatilinde başlarına gelen ilginç olayları konu ediniyor. Başrollerde Cem Yılmaz , Zafer Algöz, Necip Memilli ve Özkan Uğur bulunuyor.

Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi “Karakomik Filmler: Kaçamak” Fragmanı Yayınlandı! Filmden bir poster.

2 Arada

2 Arada filmiyse bir arabalı vapurda geçiyor. Cem Yılmaz’ın bir çaycıyı oynadığı filmde başrollerde Zafer Algöz, Ozan Güven, Cemre Ebuzziya ve Cem Davran bulunuyor.

Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi “Karakomik Filmler: Kaçamak” Fragmanı Yayınlandı! Film setinden bir görüntü.

 

Etiketler

Taner Saygı

Merhaba! Ben 17 yaşında lise son sınıfı okuyan bir öğrenciyim. Boş zamanlarımda bilgim olduğu konularda yazmayı seviyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı