DiziSinema

İlk Netflix Türk Dizisi The Protector “Hakan: Muhafız” Çıktı!

İlk Netflix Türk Dizisi The Protector “Hakan: Muhafız” 14 Aralık’ta yayınlandı!

 

Konusu;

Hakan İstanbul’da yaşayan alelade bir gençtir. Fakat ona verilen görev Hakan’ı 15 milyonluk şehirde yaşayan herkesten daha farklı bir konuma getirir. Şehir tarihten gelen gizemli ölümsüzlerin tehdidi altındadır. Hakan hiç hazır olmasa da ölümsüzleri durdurup şehri kurtarmak zorundadır.

İlk Netflix Türk Dizisi The Protector Çıktı! Diziden bir sahne.

Bizce;

Çok fazla süper kahraman dizileri/filmleri tüketen izleyicilerdenseniz, Hakan: Muhafız’ın senaryosu sizin için biraz basit kalabilir. Fakat akıcılık bakımından Netflix standartlarının üstüne çıkmış diyebiliriz. Şahsen biz diziyi bir oturuşta tüm sezonu bitirebildik ve bize diğer bölümde ne olacağını merak ettirdi.

İlk Netflix Türk Dizisi The Protector Çıktı! Diziden bir sahne.

Oyunculuklar fena sayılmazdı. Özellikle Okan “Faysal” Yalabık, Çağatay “Hakan” Ulusoy, Mehmet “Mazhar” Kurtuluş, ve Kapalı çarşıdaki hareketli kızı canlandıran aktörün oyunculuğunu çok beğendik. Efektler konusunda da pek sırıtmıyor bir-iki sahne haricinde. Dizi şuanda Imdb’de 10/7.8 almış durumda. Biz bu diziyi sitemizin okurlarına öneriyoruz, keyifli izlemeler!

İlk Netflix Türk Dizisi The Protector Çıktı! Diziden bir sahne.

 

Etiketler

Taner Saygı

Merhaba! Ben 17 yaşında lise son sınıfı okuyan bir öğrenciyim. Boş zamanlarımda bilgim olduğu konularda yazmayı seviyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı