Sinema

Temmuz’da Yayınlanan En İyi Netflix Film Önerileri

Temmuz’da Yayınlanan En İyi Netflix Film Önerileri

Temmuz ayında Netflix’te yayınlanan ve izlenmesi gereken En İyi Netflix Film Önerileri oluşturduk. Jurassic Park, Her ve The Boondock Saints dahil olmak üzere en iyi önerilerimizi listelediğimiz Temmuz ayının yayın akışına bakacağız.

Netflix’de ki tüm seçeneklerinizin arasında kalıyorsanız, hangi filmi izlemeliyim diyorsanız, sizler için Temmuz ayında yayına alınmış En İyi Netflix Film Önerileri bu yazıda. Temmuz ayında en sevdiğimiz başlıklardaki filmleri size sunmak için buradayız. 1 Temmuz’dan itibaren bir sürü film yayınlanmış fakat biz bu geniş yelpazeden sadece heyecanlandığımız birkaç filmle bu başlıkları daralttık.

 

Jurassic Park Franchise

İlk önce Jurassic Park Franchise (Jurassic Park’ın üç filmini bir araya getirmişler). Orijinal 1990’ların Jurassic Park filmlerinin üçü bir arada Netflix’e geldi, bu yüzden izleyeceğiniz cihazlarınızı hazırlayın ve Jurassic World: Fallen Kingdom’ı görmeden önce kesinlikle bu filmleri izleyin.

Temmuz'da Yayınlanan En İyi Netflix Film Önerileri
Jurassic Park

 

The Boondock Saints

Willem Dafoe’nun rol aldığı The Boondock Saints (Şehrin Azizleri) da 1 Temmuz’da Netflix’e geldi. İrlanda asıllı ikiz kardeşler Connor ve Murphy McManus Tanrı’nın kendilerine dünyayı kötülüklerden koruması için gönderdiğine inanarak, Boston’un azılı suçlularını ortadan temizlemeye başlar. Kurbanlar kötü insanlar olunca, halktan kimse paniğe kapılmaz. Aslında, ikizlerin peşine düşen FBI ajanı Paul Smecker bile, suçlu temizliğini kendisinin yapmak isteyip yapamadığı birşey olarak görmektedir.

Temmuz'da Yayınlanan En İyi Netflix Film Önerileri
Boondock Saints

 

Scooby Doo

Scooby Doo, çocukluğumuzun kesinlikle en güzel çizgi filmlerinden olan Scooby Doo’nun 2002’de çıkmış olan sinema filmi versiyonu da Temmuz ayında Netflix’e geldi. Bir ada üzerinde kurulu bir tatil köyünde oldukça tuhaf olaylar meydana gelmektedir. Scooby-Doo ve ekibi kısa sürede bu olaylardan haberdar edilir. Ekip acilen bir araya gelir ve adaya olan seyahat başlar. Bu kez içine girecekleri olaylar, kolayca çözülecek vakalara benzememektedirler. Çizgi dünyanın sevilen karakterlerinden Scooby-Doo’nun sinema yolculuğunda Sarah Michelle Gellar ve Rowan Atkinson gibi isimleri görmek mümkün.

Temmuz'da Yayınlanan En İyi Netflix Film Önerileri
Scooby Doo

6 Temmuz’da Juventus’un B takımının hikayesini anlatan bir film ve son olarak da Gone Baby Gone 12 Temmuz’da Netflix’e eklendi.

Temmuz ayı için Netflix film önerilerimiz bu kadar. İyi seyirler…

Etiketler

Hüseyin Can Yıldırım

Selam. Ben Hüseyin Can Yıldırım 18 yaşındayım ve öğrenciyim. Ufaklıktan beri oyunlara büyük ilgim vardır ve boş zamanlarımda gerek oyunlar gerekse diğer konularla ilgili yazılar yazmak için buradayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı