OyunOyun Haberleri

Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman Başlayacak?

Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman Başlayacak?

Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman Başlayacak? Bütün yıl heyecanla sizlerle beraber beklediğimiz o büyük indirim ne zaman başlayacak ve kaç gün sürecek işte bu soruların cevabı bu yazıda iyi okumalar…

Steam Yaz İndirimleri Hakkında – Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman Başlayacak?

Steam’in en büyük indirimlerini bu sezonda yaptığını bildiğimiz günler 21 Haziran gibi başlayıp 4 Temmuz gibi bir tarihte bitmesi bekleniyor. Yani 13 gün sürecek bir indirim süreci olacak, tabi şuan resmi bir tarih henüz steam yöneticileri tarafından verilmediğinden, 21 Haziran – 4 Temmuz tarihi geçen senelere dayandırılarak veriliyor (geçen sene 22 Haziran – 4 Temmuz arasındaydı bu indirim) bu bilgiyi vermemizde de fayda var.

21 Haziran’dan itibaren, yeni ve eski, Steam’deki devasa oyunlar, tüm oyun türleri, yaz indirimi boyunca büyük indirimler alacak. Neyin daha büyük bir indirime girebileceğini bilmediğinizden dolayı paranızı tutarlı harcamanız gerekmekte.

Oyunlardan fazla fazla tasarruf ettiren bu hafta ve açgözlülüğün ve birden çok oyunun göz kamaştırıcı indirime rağmen birçok Steam kullanıcısı, yılın sonuna kadar cüzdanlarında ki parayı tutabilecek mi? Bu noktada, oynamak istediğimiz oyunlar için paralarımızı her daim cüzdanlarımızda tutmanız gerekmekte, ani bir indirim bizleri bekliyor olabilir.

 

İndirime Girmesi Beklenen 10 Oyun

Steam Yaz İndirimleri boyunca çok fazla indirim olduğu için, bütçenize göre en iyi fırsatları bulmak zor olabilir, sizler için indirim tarihleri arasında, kesinlikle paranızı harcamnıza değecek bir çok oyunu sunacağız.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

    1. Pubg, şu ana kadar hiç indirime girmedi, Fortnite yüzünden’de bir çok oyuncusunu kaybetti. Tahminimizce böylesi büyük bir indirim haftasında ilk defa bir indirim yapacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı