Mobil OyunlarOyun

Telefonlar İçin En İyi Simülasyon Oyunları

Telefonlar İçin En İyi Simülasyon Oyunları

Artık hayatımızın her yerinde olan telefonlarımız bize birçok imkan sağlıyor. Bu imkanların arasında hepimizin çok sevdiği mobil oyunlar da yer alıyor. Dolayısıyla oyun geliştiricileri bu başını alıp giden sektörde kendilerine büyük bir pasta dilimi almak istiyorlar. Bu yüzden birçok türde oyun geliştiriyorlar. Bu oyunların bir türü de benim fazlasıyla sevdiğim simülasyon oyunlarıdır. Bu yüzden simülasyon oyunları sevenlere içerisinde 8 oyun bulunan bir liste derledim. Telefonlar İçin En İyi Simülasyon Oyunları

 

Otobüs Simulator: Ultimate

otobüs simulator.jpg

Bu oyun Zuuks Games tarafından yapılan simülasyon oyunudur. Oyunda kendi turizm firmamızı kurup, firmamıza özel araçlar, şoförler aldığımız ve radyo seçeneği ile sıkılmadan oynayabileceğiniz ve güzel vakit geçirmenizi sağlayacak bir oyundur.

 

House Flip

house flip.jpg

House Flip adlı oyun TlC adlı kanaldaki bir programa benzerliğiyle dikkat çekiyor. Oyunda kötü durumdaki evleri alıp evleri yeniliyoruz. Farklı şehirler, farklı evler bu oyunu daha eğlenceli bir hale getiriyor. Bu tarz programları veya oyunları seviyorsanız House Flip tam size göre.

 

Car Mechanic Simulator 2018

car mechanic simulator.jpg

Arabaları seviyorsanız ve onları yenilemekten, tamir etmekten zevk duyarım diyorsanız Car Mechanic Simulator aradığınız oyun olacaktır. Oyunda farklı aletler, çeşit çeşit arabalar sizi karşılayacaktır. Bilgisayarda da bulunan oyun size gerçekçi bir oyun hissi verecektir. Sıkılmadan oynayacağınız bir güzel oyun daha!

 

SimCity Buidlt

simcity buildit telefonlar için en iyi simülasyon oyunları

Electronic Arts firmasının yaptığı bu oyun gerek grafikleriyle gerek binaların çeşitliliğiyle birçok insanın gönlünde taht kurmuştur. Oyunda binaların yerini , çevresindeki faktörleri gerçekten düşünürek hareket etmek gerekir. Aslında oyunu daha da zevkli kılan bu faktördür. Bu yüzden de oyunla sürekli uğraşmak, gelişmek istiyorsunuz. Yani günlerce oynayabileceğiniz nadide oyunlardan bir tanesidir.

 

Dealer’s Life

dealers life telefonlar için en iyi simülasyon oyunları

Dealer’s Life aslında kendi ikinci el eşyalar alıp satan dükkanı işlettiğimiz oyundur. Ürün çeşitliliği oldukça fazladır, bu ürünlerin bazıları da yakından tanıdığımız dizi, film karakterleri de bulunuyor. Oyunun tek kötü tarafı varsa o da ücretli olmasıdır. Dilerseniz oyunun lite versiyonunu indirip oyunu deneme şansı bulabilirsiniz. Eğer oynamayı düşünüyorsanız gerçekten oyunda fazlasıyla zaman geçirip, eğleneceksiniz .

 

Construction Simulator

Construction Simulator.jpg

Construction Simulator oyunun da bilgisayar versiyonu bulunmaktadır. Bu oyunun daha da üstüne koyarak ikincisi daha sonra da üçüncüsü çıkmıştır. Bu oyunlarda ücretlidir ama birinci diğerlerine göre daha cüzi bir miktar (2,79 TL) olduğu için ve oynanabilirliği yüksek olan bir oyun olduğu için listeye dahil ettim.

 

Plague Inc

plague ınc

Plague Inc bir strateji ve dehşet verici bir simülasyon oyunudur. Oyundaki amacımız bütün dünyaya geliştirdiğimiz virüsleri yayarak hasta etmektir. Bu virüsleri yaydığımız ortama bağlı geliştirme yapmalıyız. Ve bu ölümcül salgını yaparken insanoğlunun çabalarına göre hareket edip ve insanlığı bitirmelisin!

 

Game Dev Tycoon

game dev tycoon telefonlar için en iyi simülasyon oyunları

Oyunda 80’li yıllarda tek başımıza kurduğumuz bir şirkette çeşitli kategorilerde oyunlar yaparız. Kısacası oyun yapma simülasyonu da denebilir. Bu oyununda bilgisayar versiyonu bulunmakta ve bundan dolayı oyun ücretli (22,99) olarak sunulmuştur. Oyunun fiyatını gördüğünüzde fazla diyebilirsiniz ancak bilgisayarda olduğu gibi gerçekten kaliteli ve eğlenceli bir oyundur.

Oyun İçi Satın Alma Gerektirmeyen Mobil Oyunlar: Android

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı