Mobil Oyunlar

Oyun İçi Satın Alma Gerektirmeyen Mobil Oyunlar: Android

Oyun İçi Satın Alma Gerektirmeyen Mobil Oyunlar: Android

Öncelikle oyun içi satın alma nedir onu açıklayalım: Oyun içi satın alım bazı oyunlarda bir nevi yapımcıların ekmek teknesidir. Oyuncular ya yeni içerikler açmak için ya da hesaplarını güçlendirmek için oyun içi paketler satın alır. Bu tarz oyunlarda bu durum olağanüstü bir şekilde can sıkıcı hale gelir çünkü; siz para harcamak istemediğiniz için hesabınız rakibinize göre güçsüz kalır ve karşınıza da tüm parasını oyun güçlendirmeleri ve eşyalarına gömçürmüş biri geldiğinde ise sizi darmaduman etmesi saniyeler sürer. Oyun İçi Satın Alma Gerektirmeyen Mobil Oyunlar: Android

Bizde sizlere Android için, oyun içi satın alma işlemlerini yapmadan zevkle oynayabileceğiniz oyunları derledik, iyi okumalar.

 

1- Alto’s Odyssey

Alto's Odyssey

Alto serisini eşsiz manzaralarla, harika ortam sesleri ve mükemmel müzikleri ile tanırız. Çölleri aşın, yüksek kanyonları geçin, hava balonlarının üzerlerinden zıplayıp maceranızı, eşsiz müziğin ve atmosferin tadını çıkararak sürdürün.

 

2- Crossy Road

Crossy Road

Crossy Road oldukça popüler bir Android oyunudur. Tavukla veya başka bir karakterle, sokakları ve akarsuları zıplayarak aşman gerekmekte. Suya düştüğünüzde veya kamyon çarptığında oyuna baştan başlarsınız. Skor bazlı, eğlenceli bir oyundur.

 

3- Doom and Destiny

Doom and Destiny bir rol yapma oyunudur. Oyun mobil platformların yanında bilgisayar ve konsol platformlarında da bulunmaktadır. Oyunda birçok ana ve yan görev vardır. Oyunun bir ücretli birde ücretsiz sürümü vardır. Ücretsiz sürümde sadece birkaç sınırlama ve reklam vardır. Fakat bu durum oyunun keyfini azaltacak ya da sizi sıkacak kadar çok değildir. Ücretsiz sürümüne “Doom and Destiny Free” yazarak ulaşabilirsiniz.

 

4- Geometry Dash Subzero

Geometry Dash Subzero

Geometry Dash Subzero oyunun temel mantığı, karemizi müzik eşliğinde engelleri aşarak bölümün sonuna vardırmaktır. Sıkıcı zamanlar içerisinde atıştırmalık yani bir kaç dakikalık oynayıp kapatabileceğimiz güzel bir oyundur. Karakterinizi özelleştirebiliyorsunuz bu arada bölüm tasarımlarının sıra dışı ve güzel gözüktüğünü söyleyebilirim.

 

5- It’s a Space Thing

It's a Space Thing

It’s a Space Thing, ekranın alt tarafında bulunan karakterinizle, üstünüzde yer alan düşmanı öldürmeye çalıştığınız bir aksiyon oyunudur. Karakterinize güçlendirme yapabileceğiniz, 5 farklı bossla karşı karşıya kalabileceğiniz oyun, retro temasıyla günümüz retro hasretine de uygun gözüküyor. Ayrıca arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz ve çok oyunculu oynayabileceğiniz modlara da sahip.

 

6- Pocket City

Pocket City

Pocket City, bir şehir inşa etme oyunudur. Amaç herkesin mutlu olduğu, yeterli bir şehir inşa etmektir. Oyunun ücretli ve ücretsiz sürümü mevcuttur, fakat ücretli sürümü oyunu çok değiştirdiği söylenemez. Ücretsiz versiyonu sizi ziyadesiyle mutlu edecektir. Tecrübe puanlarıyla görevleri tamamla, farklı arazilerin ve binaların kilidini aç, benzersiz bir şehir inşa et.

 

7- Ramageddon

Ramageddon

Ramageddon, eğlenceli mi eğlenceli ufacık dünyasıyla kendini oynatan bir çevrimiçi oyundur. Siz ve diğer oyuncular birbirinizi haritan düşürmeye çalışıyorsunuz. İsterseniz gerçek oyuncularla isterseniz bilgisayara karşı oynayabiliyorsunuz. Parçalanan haritada düşmemeye çalış ve rakiplerini düşürürken altın kazanıp karakterini dilediğin gibi özelleştir.

 

8- Rowdy Wrestling

Rowdy Wrestling arcade tarzı bir güreş oyundur. 55 tane oynanabilir karakter mevcuttur. Basit kontroller ve hoş gözüken 2D grafiklere sahiptir. Oyun kısa süreli bir eğlence oyunudur, girip iki adam pataklayıp çıkabilirsiniz. Kariyer modunda şampiyonluğa oynayın, takım modunda ise bir çift olarak dövüşün.

 

Android için En İyi 5 MMORPG Oyun yazımıza göz atabilirsiniz. Karakter geliştirmek ve bir oyuna saatlerinizi harcamak istiyorsanız, bu derlediğimiz 5 oyun tam size göre.

Android İçin En İyi 5 MMORPG Oyun

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı