MobilOyun

Android İçin En İyi 5 MMORPG Oyun

Android İçin En İyi 5 MMORPG Oyun

Uçsuz bucaksız Android sisteminde gezinmek her geçen gün daha eğlenceli ve kullanışlı oluyor. Bu yazıda işin eğlence kısmındayız. Cep telefonları ve tabletler uzun-kısa yolculuklarda, elektrikler kesildiğinde, ”misafirlikte” ve daha nice sıkıcı ortamda yardımımıza koşuyorlar. Her ne kadar içlerindeki donanım bize bir bilgisayar tadı vermese de -ki ileride micrometrik çipler yaygınlaştığında bu durum kısmen ortadan kalkacaktır- hiç yoktan iyidir.

Metin2, Knight Online, LOL, ve buna benzer daha nice oyunun tutkulusu iseniz Android işletim sisteminde oynayabileceğiniz Android İçin En İyi 5 MMORPG Oyun listemizi sizlere sunalım.

 

1- Adventure Quest

Adventure Quest | Android İçin En İyi 5 MMORPG Oyun

AdventureQuest , birçok tipik MMORPG ürününe sahiptir ve oyuncular zindanlara baskın yapabilir, özel karakterlerini yaratabilir ve başka birçok şey yapabilir. Oyun aynı oyuncularla aynı dünyada mobil veya PC’de oynanabilir. Oyun, karakterlerinizi çoklu sınıflandırma, sohbet ve diğer sosyal etkileşim ve daha pek çok şey için destek veriyor.

 

2- Arcane Legends

Arcane Legends | Android İçin En İyi 5 MMORPG Oyun

Arcane Legends’ın en başarılı MMORPG’lerden biri olduğu söylenebilir. Oyuncuların seçim yapabilecekleri üç sınıf vardır ve her birinin kendine özgü yetenek ve süper güçleri vardır. Oyun PvP modunda olduğu gibi co-op modunda da oynanabilir.

 

3- Aurcus Online

Aurcus Online | Android İçin En İyi 5 MMORPG Oyun

 

Aurcus Online’da kendi karakterini yaratabilir, sorgulamaya gidebilir, arkadaşlarınla ​​patronlara baskın yapabilir ve hatta PvP savaşına katılabilirsin. Oyuncular, tek dokunuşla saldırıları ve hücum için yetenek bültenlerini kullanabilirsiniz.

 

4- Celtik Heroes

Celtik Heroes | Android İçin En İyi 5 MMORPG Oyun

Celtic Heroes MMORPG dünyasında pek bilinmese de 1 milyondan fazla oyuncuyla takımlar kurup gerçek zamanlı görevlere çıkabileceğiz 3D bir oyundur. Çeşitli karakterler ve çeşitli özel güçler bulunan oyunda amaç BOSS’ları alt etmek. Böylelikle Android İçin En İyi 5 MMORPG Oyun listemizde ki yerini aldı.

 

5- Dungeon Hunter 5

Dungeon Hunter 5 | Android İçin En İyi 5 MMORPG Oyun

Bu MMORPG’de oyuncular, 90’dan fazla zindan misyonunda canavarları, kara şövalyeleri, şeytan kölelerini, şeytan adamlarını ve diğer kötü adamları avlayabilirler. Oyun ayrıca gerçek ARPG zindan efsaneleri için Epic seviyeleri içeriyor. Oyun çarpıcı grafiklerle ayrıntılı görseller vermeyi vaat ediyor. Oyuncu olarak farklı ortam türlerini keşfedersiniz.


 

Bilgisayar üzerinden arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz eğlenceli CO-OP oyunları derledik. Dilerseniz bu yazımıza da göz atabilirsiniz.

Arkadaşınızla Birlikte Oynayabileceğiniz En İyi Co-Op Oyunlar

Etiketler

Ahmet Batuhan

Selam. Ben Batuhan 18 yaşında herhangi biriyim. Faydalı bir şekilde vakit öldürmek için başlattığımız bu projede yazarlık yapıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı