MobilTeknoloji

İlk Holografik Ekranlı Telefon: Red Hydrogen One Resmi Görselleri

İlk Holografik Ekranlı Telefon: Red Hydrogen One Resmi Görselleri

Teknoloji her geçen gün dahada çılgınlaşıyor. Odalara sığmayan koca kutuların cebimize gireceğini kim nereden bilebilirdi. Şimdi ise Dünya’nın ilk holografik ekranlı telefonu olmaya doğru ilerleyen, Red Hydrogen One ‘ın resmi fotoğrafları yayınlandı.

Ekran teknolojimiz gün geçtikçe daha da ilerliyor. Led Ekranlar, Amoled Ekranlar derken Hologram Ekranlar yakında hayatımıza girecek. Hiçbir ek araç kullanmadan görüntüleri 3D olarak görebileceğiniz telefon her kullanıcıya hitap etmese de gelecek için oldukça heyecan verici.

Red Hydrogen One
Hydrogen One Arka Kısım

Alüminyum ve titanyum kasa olarak 2 farklı türü olan Hyrdogen One’ın çıkış tarihi hala belli olmasa da 2019 da tanıtılması bekleniyor. Üretici firma RED cihazın resmi olarak yayınladığı fotoğrafları ile heyecanımızı 2’ye katlamayı başarmış gibi görünüyor. İşte O fotoğraflar;

Red Hydrogen One

Sağ tarafta görünen kapama tuşu ve tüm yan çerçeveyi kaplayan silikon kaplama ile anlaşılan telefonun kırılması istenmiyor.

 

Red Hydrogen One

Red Hydrogen One

Red Hydrogen One

 

İlk Bakış Videosu

Hoparlörlerin ön alt tarafta bulunması kullanıcılar için sıkıntı çıkarabileceği düşünülen telefon gerçekten şık duruyor.

 

Red Hydrogen One

Arka tarafta bulunan yuvarlak kısımda çift kamera ve flaşı görürken alt tarafta duran firma logosu kasaya uyumlu halde entegre edilmiş. Kamera çıkıntısı baya belli olan telefonun lensine dikkat edilmesi gerek.

Merakla beklenen telefonun çıkması için biraz daha zaman olduğunu bilmek gerekli. Zaten çıktığında Türk YouTube kanallarının da bir inceleme videosu çekeceğinden eminiz.

Etiketler

Ahmet Batuhan

Selam. Ben Batuhan 18 yaşında herhangi biriyim. Faydalı bir şekilde vakit öldürmek için başlattığımız bu projede yazarlık yapıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı