DiziSinema Haberleri

La Casa De Papel 3. Sezon’dan İlk Görüntüler!

La Casa De Papel 3. Sezon’undan İlk Görüntüler Gelmeye Başladı!

Dünyayı kasıp kavuran Netflix İspanyol dizisi La Casa De Papel’in 3. Sezonu’ndan ilk görüntüler paylaşıldı. İlk 2 sezonuyla iyi bir çıkış yakalayan dizinin yeni sezonunda neler olacağı ise halen merak ediliyor.

İspanyol dizisi La Casa De Papel başlarda Álex Pina tarafından İspanya’daki Antena 3 kanalı için yaratılan bir soygun dizisiydi. Antena 3 kanalı diziyi iptal edince, dizinin yardımına Netflix platformu koştu. Dizinin global adı Money Heist olarak değiştirildi ve 3. sezonu için geri sayım başlatıldı. Peki bu diziyi bu kadar ünlendirin konusu neydi?

La Casa De Papel 3. Sezon’dan İlk Görüntüler! Diziden bir sahne.

Konusu

Profesör rumuzlu bir suç dehası, yıllardır tarihin en büyük soygununu yapmayı planlar. Amacı İspanya Kraliyet Darphanesine girmektir. Bunun için de işlerinde uzman olan, birbirini tanımayan 8 suçludan oluşan bir ekip kurar. Ekip, 5 aylık bir eğitim sürecinden geçer ve bu sürede her ihtimali hesaba katarak soygunu kusursuz bir hale getirirmek için çaba harcanır. Nihayetinde her şey hazırdır. 8 kişi, rehineleri de yanlarına alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kitler fakat hiç hesaba katmadıkları olaylar gerçekleşir.

La Casa De Papel 3. Sezon’undan İlk Görüntüler Gelmeye Başladı! Diziden bir sahne.

Yeni Sezondan Görseller

Etiketler

Taner Saygı

Merhaba! Ben 17 yaşında lise son sınıfı okuyan bir öğrenciyim. Boş zamanlarımda bilgim olduğu konularda yazmayı seviyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı