SinemaSinema Haberleri

Ant-Man and the Wasp’den Gelen İlk Basın Yorumları

Ant-Man and the Wasp’ın basın gösterimi gerçekleşti ve Jenna Busch, ReBecca Theodore-Vachon, Brandon Davis ile birlikte Ant-Man and the Wasp’den Gelen ilk basın yorumları yazımızda. Ant-Man and the Wasp 6 Temmuz Cuma günü sinemalarda, mutlaka seyredin.

Ant-Man and the Wasp’den Gelen İlk Basın Yorumları

 

Jenna Busch - Ant-Man and the Wasp'den Gelen İlk Basın Yorumları
Jenna Busch

Ant-Man & The Wasp, çılgın bir patlama! Kesinlikle histerik ve efektler inanılmaz! Kesinlikle 3D izleyin. Aynı zamanda en sevdiğim Stan Lee ‘Cameo’suna sahip.”

 

ReBecca Theodore-Vachon - Ant-Man and the Wasp'den Gelen İlk Basın Yorumları
ReBecca Theodore-Vachon

Ant-Man & The Wasp, Avengers: Infinity War’ın kıyamet ve karanlığına doğru mükemmel bir kovalamaca. Aynı zamanda Evangeline Lilly, The Wasp olarak sağlam.”

 

Perri Nemiroff - Ant-Man and the Wasp'den Gelen İlk Basın Yorumları
Perri Nemiroff

Marvel için ne güzel bir yıl! Filmi çok sevdim. Bir yıldızlar topluluğu var ve filmin komedi dozu yerinde. Bazı sahnelerde gülmekten ağladım. Teknoloji yine büyük etki yaratmak için kullanılıyor. Eşsiz, benzersiz ve son derece eğlenceli bir yolculuk. Tekrar devam etmek için sabırsızlanıyorum.”

 

Brandon Davis - Ant-Man and the Wasp'den Gelen İlk Basın Yorumları
Brandon Davis

Ant-Man & The Wasp, The Winter Soldier’dan sonra Marvel’ın en iyi devam yapımı. Evangeline Lilly’nin The Wasp’ı benim yeni favori süper kahramanlarımdan bir tanesi oldu.”

Etiketler

Elyesa Baran

Hey! Ben Elyesa. Liseye gidiyorum ve buraya bazı yazılar yazıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı